| a întrebat:

Cum pot sa sterg un video pe care l-am uploadat pe youtube?

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Apesi pe numele tau de youtube-videos-il selectezi-actions-delete

| liviufirst a răspuns:

Pai te duci sus in dreapta, pe contul tau(trebuie sa fii logat intai)Apesi-selectezi"videoclipuri"-iti apar clipurile uploadate de tine-bifezi care vrei sa-l stergi-te duci la "actiuni si dai stergere.Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

My account -> videos si in partea stanga ai cate o casuta la fiecare videoclip uploadat.o bifezi la videoclipul respectiv si deasupra videoclipurilor scrie "actions", unde dai delete