| chockolocko a întrebat:

Cum pot sa transfer fisiere de pe calculator pe telefon fara cablu de date sau bluetooth? eu am un card reader si cand incerc sa pun pe card fisierele imi spune ca e protejat si nu imi da voie si am scos protectia am umblat peste tot am dat unblock si tot nu merge. daca cumva exista un fel de bluetooth de downloadat sau ceva..nu stiu..ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| kitten95 a răspuns:

Bluetooth poti sa-ti cumperi din magazine(domo, altex etc) cu maxim 50 de lei, nu poti downloada