| Romania2014 a întrebat:

Cum pot scapa de Out of memory la minecraft? Nu mai suport eroarea asta! De la ce imi apare?

Răspuns Câştigător
| alin334 a răspuns:

Nu-i rau man, jocul ala cere muult mai putin, incearca sa reformatezi windowsul, sa-l reinstalezi pentru ca ai prea multe porcarii pe el

10 răspunsuri:
| robylego a răspuns:

Hey, I've just received a free Minecraft Giftcode!
You can get one too!

>> minecraftcodes.me

| alin334 a răspuns:

Glumesti nu laughing? iti da out of memory din cauza la procesor, ai prea multe aplicatii deschise sau ai o configuratie de caca la pchappy

| Romania2014 explică (pentru alin334):

Ma poti ajuta sa scap de ea? plzz

| alin334 a răspuns (pentru Romania2014):

Ce calculator ai>? cati ram ce procesor?

| Romania2014 explică (pentru alin334):

1 GB ram, AMD Athlon (tm) 64 x2 Dual Core Processor 3800+ 2.01 Ghz

| alin334 a răspuns (pentru Romania2014):

Nu-i rau man, jocul ala cere muult mai putin, incearca sa reformatezi windowsul, sa-l reinstalezi pentru ca ai prea multe porcarii pe el

| Romania2014 explică:

Hey, I've just received a free Minecraft Giftcode!
You can get one too!

>> minecraftcodes.me

| Mafios a răspuns:

Salut, probleme des intalnite in Minecraft si eventualele rezolvari : http://www.minecraft-romania.com/......2791.html!

| Anton_Andrei_1956 a răspuns:

Hey, I've just received a free Minecraft Giftcode!
You can get one too!

>> minecraftcodes.me

| rockhippo a răspuns:

Hey, I've just received a free Minecraft Giftcode!
You can get one too!

>> minecraftcodes.me

| Solomon_Laurentiu_1998 a răspuns:

Nu ai memorie suficienta iti recomandsa iti dai tot se la optiuni video la minim dar daca nici asta nu merge nuseamna ca ai un pc de cacao si trc sa il arunci