| allleeeee a întrebat:

Cum pot scapa de virusul acesta?
" is this you on pic? http://ow.ly/2dOyA?=www.facebook.com/photo.php "

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Http://blog.videotutorial.ro/......messenger/
ai aici instructiunile;)

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este vorba de un virus care se transmite prin messenger. Aici: http://www.faravirusi.com/......%E2%80%9D/ ai solutii de devirusare. Nu trebuie sa-ti reinstalezi programul de operare. Succes si numai bine!

| Gianni a răspuns:

Trebuie să iți schimbi windowsul neapărat... antivirușii nu au nici un efect

| monika_9340 a răspuns:

Pai downloadeaza de pe filehippo antispyware si instaleaza-l si dupa strege virusii.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e neaparat cu windowsul happy trebuie sa dai la search infocard sau infocard. exe si il stergi din pc happy si gata big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca si eu caut

| Chesster a răspuns:

Nu e neaparat cu windowsul trebuie sa dai la search infocard sau infocard. exe si il stergi din pc si gata