| Raul a întrebat:

Cum pot scoate efectul de blur (cred ca asa se numeste, sunt niste patratele care,, blocheaza imaginea,,) dintr-o poza in photoshop?

Răspuns Câştigător
| UNfriendLY a răspuns:

Blurul intotdeauna este scos prin efectul denumit Sharpen, si invers

2 răspunsuri:
| Raul explică:

Unfriendly raspunsul tau este unul bun, dar intrebarea mea este prost pusa, nu e chiar blur sunt niste patratele,, transparente,, care imi acopera imaginea happy

| Alin_Ionescu_1992 a răspuns:

Cred ca ai putea mari contrastul pe acele patratele (daca imaginea arata cum mi-o imaginez eu)... incearca sa faci o cerere aici pe forum si te vor ajuta baietii de acolo : http://www.ro-sotw.com/forum/index.php?/forum/25-cereri/