| alberto1977 a întrebat:

Cum pot scrie la o poza in josul paginii numele care a facut poza? funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe site-ul pikmonkei, dai click pe edit, o aduci si printre altele ai si optiunea sa o scrii jos sau unde vrei tu, cu texte de diferite marimi si culori. Nu uita sa o salvezi.

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Simplu. Folosind editoare foto, cum ar fi gimp sau photoshop-ul ce au funcția de inserare text în poză. Succes

| DenisIonut01 a răspuns:

Trebuie sa dai edit direct de pe telefon sau sa o editezi pe pc happy