| mara_9541 a întrebat:

Cum pot selecta sa imi cante muzica in winamp si nu in media player?

Răspuns Câştigător
| danbnz a răspuns:

Deschizi Winamp, options, preferences, general preferences, file types... aici selectezi ce vrei: audio only, video only sau all, depinde de preferintele tale...

3 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Te duci la un un mp3/wav/flac etc... dai click dreapta...properties...si ai acolo /open with/... dai change...alegi winamp si gata.

| Ciprian Ionut a răspuns:

Deschizi folderul unde ai muzica dai click dreapta pe o melodie si dupa aia alegi properties. In partea de sus a ferestrei care se va deschide ai Open With si langa ai Change. Dai click pe Change si in noua fereastra care se va deschide alegi Winamp si dai Ok. Si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar la ceea ce a spus @oz, as adauga si ca trebuie sa bifezi casuta unde scrie
,, always use the selected program to open this cand of file''
si este ok, apoi.