| MyMyutza a întrebat:

Cum pot sterge o pagina de facebook creata de mine?Repede!VA rog!

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| MyMyutza explică (pentru LikeIT):

Multumesc! Dar exista posibilitatea sa mi se se stearga si contul?

Alte răspunsuri
evenso
| evenso a răspuns:

1. Dupa ce te-ai logat, selectezi din lista de comenzi de la "Account"/"Cont" subcomanda "Manage Pages".
2. Selectezi pagina pe care vrei sa o stergi.
3. Sub fotografie, dai click pe "Edit" si selectezi din bara laterala din stanga "Manage Permissions"
4. Mai jos gasesti undeva, cu albastru, "Permanently Delete Page"/"Sterge permanent pagina"

| Popescu_Adrian_1973 a răspuns (pentru evenso):

Mersi mult pentru sfat. Am cautat mai bine de jumatate de ora prin setarile paginii fără succes, inainte sa gasesc raspunsul vostru. De fapt, am creat din greseala o pagina incercand sa asociez o pagina cu sediul real (place), prin intermediul site-ului.

Alte răspunsuri
| Adelina_Chiriac_1992 a răspuns:

Multumesc