| untu a întrebat:

Cum pot sterge sau repara erorile gasite de pe HARD DISK? Am incercat sa scanez cu,, SURFACE SCAN TEST" dar a esuat! Vreau sa remediez toate erorile din intregul sistem pentru a putea porni sistemul windows din modul normal! Vreau sa fac ceva niste reparatii din modul de siguranta pentru a putea porni sistemul windows in Modul Normal! Rog seriozitate si va multumesc frumos! HRISTOS A INVIAT!

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Schimbi hardul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=PELxcv8AWd4&feature=youtu.be

Vezi ca ai explicatie si pentru windwos-ul in limba Engleza. Urmeaza pasii.

| DryIce a răspuns:

Bad sectors apar in timp ce formatul a fost intrerupt. Daca s-a intamplat asta, bad sectors nu pot fi reparate. Se poate defragmenta, este o solutie temporara, dar cel mai bine schimbi hdd.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DryIce):

Depinde de ce bad este vorba. daca este bad logis se repara, daca este fizic se schimba hardul.

| untu explică (pentru DryIce):

Stie cineva cat costa un hard disk nou pentru laptop? (ST500LT012-1DG142 500 1GB) Mod de transfer SATA/600.

| untu explică (pentru DryIce):

Va multumesc frumos!