| mormailaxxx_3328 a întrebat:

Cum pot trimite ceva prin bluetooth la nokia c5 -03 happy help me!

4 răspunsuri:
| bibigaby a răspuns:

Te duci in meniu sau te duci la imaginea, melodia ...etc pe care vrei sa o trimiti si o setezi. Dai la optiun apoi la expediere apoi o sa iti apara :
mesaj
bluetooth
. Dai la bluetooth apoi la cautati ( trebuie sa stii cum se numeste telefonul celuilant prieten careia vrei sa ii trimiti chestia apoi dai pe el si astepti sa se trimita!
Nu uita trebuie sa tineti telefoanele cat mai aproape!

| TheLastCookie a răspuns:

Te duci la Meniu, apoi la poza sau melodia sau ce vrei sa trimiti, apesi pe obiectul care vrei sa il trimiti timp de 2-3 secunde, si iti apare un meniu micut! Si eu am acelasi telefon!

| laurentiu3026 a răspuns:

Asta nu stiu nici eu bibigaby nu e asa ca eu apas decat odata si imi intra direct si daca dau optiuni cand sunt intrat in melodie nu-mi arata send (engleza setat) imagini intrii direct in imagine
si dai