| alex19051988 a întrebat:

Cum pot trimite un link cu o poza de profil la toti prietenii mei din profilul meu ca si mesaj privat ca sa imi dea like si sa imi distribuie mai departe acea poza. Eu nu vreau sa trimit linkul prin intermediul paginii mele personale de pe Facebook dand click pe Share.

Răspuns Câştigător
| roanunt a răspuns:

Nu am inteles bine intrebarea, dar daca vrei sa faci upload la o poza si apoi sa trimiti catre prieteni acea poza printr-un link, iti pot recomanda https://postimages.org