| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot trisa la darkorbit? cum sa imi iau uridium mult si gratis?

Răspuns Câştigător
| Genius21 a răspuns:

Pustiule, lasa codurile si joaca cinstit. O sa te plictisesti de el daca trisezi...

175 răspunsuri:
| ungurubulan a răspuns:

De ce toti romanii se gandesc la hack coduri etc? joaca si tu normal ca toti alti uita nu ai cum sa trisezi!

| cosmin123jo a răspuns:

Da intri pe net si scrii www.hackuri la jocuri. ro si alegi acolo scrie dark orbit ai inteles? si daca nu merge... nu stiu alt fel

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra aici: http://uridium-gratis.xhost.ro

Merge 100%

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vrea si eu asta, dar trebuie sa muncim din pacate,... sau daca vrei baga bani reakli si ia-ti goli poate il faci full elite... sefu clanului meu na trisat si nici n-a dat bani si acum are goli full elite! cand trisezi de cele mai multe ori se schimba roata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai si o as vree uridium gratis dar, stai acu' poti sa ai uridium gratis si legal intra acolo la credite pe contul' tau de darkorbit si acolo meri unde scrie "uridium free fir action" sau ase a ceva si vezi la ofertanti.noroc man!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Munceste pentru el!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu nu poti trisa din pacate. titi bortes si amalia, 2 din moderatori te pot ajuta. sunt 2 oameni de tot rasul in cadrul acelui joc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acolo pot trisa moderatorii. la targ de exemplu, ei pot intra pe contul tau si acolo vad cat ai licitat tu si pot supralicita.jocul cum a fost conceput de nemti e stralucitor, din pacate romanii isi bat joc de el, adica moderatori de genul queen a, serraph, dar na acum si cu tine. TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL.nu mai juca jocul, e penibil. incearca sa joci pe server de germania. nemtii sunt corecti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce sa trisezi la un joc unde toti triseaza? sfatul meu e sa faci o plimbare o sa fii mai castigat. chiar daca joci cinstit chiar daca nu jocurile on line sunt o mare pacaleala. iti irosesti timpul aiurea. bafta multa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum bag parolele la dark orbit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi bag pu. a in titi bortes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este fff simpluwinking
trimiti mesaj la 1395 cu textul (BIG 3369295) vezi sa ai grija de spatiu intre big si nr ala. si vezi ca iti ia 2 eur, da iti da 50. 000 uridium

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dc toti romani sunt prosti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii tragi la M. E, lui titi bortes singurul roman pensionar care joaca darkorbit si primesti uridium mult si gratis.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai naibi si nu mai juca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ais vrea si eu sa stiu macar 2 lucruri: cum sa iau dressing nou cu 100. 000u si cum sa am mai mult uridium sau credite

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti dau eu 2 mil uri pe ochi ajunge laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De acord cu comentariile in legatura cu moderatorii! laughing))))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba poti sa-ti ei ce vrea si el un goliath ca sa nu il mai omoare si sa fie cel mai jmecher

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

dati sms la 1395 cu textul BIG 3280594 primiti 500. 000 uridiumsi sms e gratis.

| misskitty a răspuns:

Buna.nu am un raspuns pentru tine, dar poate ma ajuti tu pe mine. un prieten m-a rugat sa trimit mesaje cu textul,, big si 3269664" la 1395, si primeste perle pe cont. te rog spune-mi si mie ce joc e asta. e f important pentru mine.astept raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu cum primesc uridium mult si gratis, cine vrea va afla.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dffgcyttyygu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lolololol chair asa sa ma suga titi laughing acum jaoca pe eg 4 si amely curva aia neaspalata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu cum

| DenisIonut01 a răspuns:

Multumesc tuturor ca ati intrat si mi-ati raspuns cum la inceputul intrebari acestei nu prea am primit raspuns am zis ca nici nu am sa primesc si nu am mai intrat sa vad, deci am golitah cu lvl 13 am plin de laser LF-2 plin de motor g3n-7900 si scut sg3n-A03 dar degeaba e slaba mor repede si mai am 11 mi de uridium sad de aia doresc sa trisez ca usor usor se duc toti bani si nu mai am cu ce sa mi-a repar doresc sa trisez ca sa fiu full sa nu ma mai omoare aia inca astept raspunsuri, cat despre codurile alea Big cu sms nu am incredere sa dau si dupa aia sa nu primesc nimic? mai bine lasa ca nu am credit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nus, dar mai lasa triseala joaca si u cinstit ca toti ceilalti

| fiarasalbatica a răspuns:

Primeşti: 6. 250 Uridium pe SMS pentru doar 2, 60 €!

Trimite doar: BIG 3615549

la numărul: 1395

Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 3615549!

asta este raspunsul si fara coduri
si daca mai ai si duplicatorul de tranzactie activ cu atat mai bine ca til dubleaza

| Piratul14 a răspuns:

Intreaba ca nu-ti raspunde nimeni la fel si mie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei nu se triseasa