| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot trisa la darkorbit? cum sa imi iau uridium mult si gratis?

Răspuns Câştigător
| Genius21 a răspuns:

Pustiule, lasa codurile si joaca cinstit. O sa te plictisesti de el daca trisezi...

175 răspunsuri:
| anonim_1007 a răspuns:

Nu se poate

| rares0iu99 a răspuns:

Faza cu "sms la big..." e o porcarie.
E un videoclip pe youtube cu aceeasi chestie si la comentarii multi au scris "inselatorie". Uite linkul http://www.youtube.com/watch?v=DSt_FuDUeTc. Io am facut intr-o ora aproximativ 5000 uri (aproximare prin lipsa) pe 1-2. Iti iei x3 si dintr-un laser ii faci pe toti. Incetul cu incetul faci uri. Ideea e ca poti stii daca e un inamic pe harta (in caz ca nu stii cum aflii: te uiti in stanga la harta mini sa vezi daca e un "termometru".
Asta e tehnica mea :D. Mai sunt multe altele. Uite aici ceva http://ro.board.bigpoint.com/darkorbit/showthread.php?t=25249 sau http://ro.board.bigpoint.com/darkorbit/showthread.php?t=91337.
Site-urile astea sunt de pe forum. Cauta subiecte similare si mai aflii alte tehnici.
Sper ca ti-am fost de folos.

| TheBlackEmpire a răspuns:

Sa va fir clar daca folositi "coduri " tip BIG nu veti primi absolut nimic decat veti pierde cel mai probabil cativa euro.Smecheriile cu BIG... sunt adevarate adica chia vine uri dar nu ti ci celui care pune codul singura metoda gratis si legala in DO e sa joci cinstit.Ar mai fi una cu tranzactii sau cea prin insalatorie asa cum fac unii deci daca vreti sa pierdeti bani incercati doar sa folositi codurile astea.Iar pentru cei care folosesc hack-uri si bot-uri sa ma c.c in gura lor au stricat tot jocul ( lagu) sa ramaneti fara cont jigodiilor!

| az09 a răspuns:

Stiu eu hack care merge 100% dar trebuie completat un sourvey de ala. Oricum siteul este: http://www.youtube.com/watch?v=rBKuMpbUGHw

| AlExXx_2852 a răspuns:

Ala cu big, nu trimiteti ca nu primiti nimic pe cont din potriva primeste ala pe contul luicrying

| Alexandru_Parvu_1992 a răspuns (pentru AlExXx_2852):

Aha daca esti bou na i-ai dat aluia laughing

| plyereM a răspuns:

Pai si pe mine ma intereseaza cum pot avgrada nava? ca nu gasesc

| FreeStyleee a răspuns:

Asculta aici poti trisa eu stiu cum dar nu o s-o fac am un prieten care a avut hack si Adminu i-a dat ban deci ai grija. Pontul meu joaca corect!
.

| Mihaila_Emilian_1998 a răspuns (pentru FreeStyleee):

FreeStyleee
Ajutama ba si pe mine cu hack pe darkorbit
(Toti suntem player si suntem si romani )
Nu suport sa vad chinezii aia cu goliath si restul lor
P.S:Trebe sa fim uniti

| stefan23_8544 a răspuns:

Ba,da dc toti analfabeti in dark orbit iti dau raspuns nu-i mai asculta pe toti astia mai bine joaca cinstit eu joc cinstit si e foarte tare jocu am jucat cu hack pe alt server si a fost plictisitor daca tot frei un hack(bot) ia de aici da mai bine joaca singur uite http://profibot.com nu tine doar 24 de ore si strange cutiute singur iti da mult uridium da imi bine joaca singur.si inca ceva vand, cumpar, dau la schimb conturi de dark tari desigur daca sunteti interesati dati add id meu:rosu.sergiu91@yahoo.com

| stefan23_8544 a răspuns:

Si nu mai dati fratilor raspunsuri daca nu stitilaughing)

| dan82002 a răspuns:

Ma va spun eu ce sa faceti ca sa aveti uridium trimiteti sms la 1395 cu textul BIG... si unde este... scrieti idul vostru de la dark orbit atentie nu numele contului idul este un numar afisat sus in stanga sper ca vam ajutat atentie va ia 2 euro si va ofera 50.000 uridium

| cosmin123jo a răspuns:

Da intri pe net si scrii www.hackuri la jocuri. ro si alegi acolo scrie dark orbit ai inteles? si daca nu merge... nu stiu alt fel

| AlexBossBoss a răspuns:

Lasa iti zic eu adevarul de data asta ca stiu cum e sa fi slab la dark orbit big grin. Pe mine m-a ajutat un prieten si chiar a mers ce a zis si cu ajutorul lui am primit uridium si echpament big grinbig grinhappy. Am trimis la numarul : 7465 cu textul : BIG 6688086 (grija la spatiul dintre BIG si 6688086 ) dupa care in maximum 24 de ore o sa primesti un sms de raspuns in care va trebui sa scrii UID si server-ul si dupa aceasta in cam 12 ore primesti 500 000 mii de uridium si 5 lasere LF3 si 10 000 munitii tip UCB -100. Cam asta ii tot si ii 100% sigur. Si ii gratuitwinking.

| ninjalau a răspuns (pentru AlexBossBoss):

Si cati euro tia luat?

| AlexBossBoss a răspuns:

Este 100% sigur. Mi-a dat un prietenwinking. Trimiti BIG 6688086 la numarul : 7465 si apoi trimiti un sms cu uid si server-ul de joc si in maximum 24 primesti 500 000 uridium si 15 lasere LF3. Este 100% sigur. Asta ii sigur si l-am pus aici pentru ca stiu cum e sa fi slab in dark orbt big grinbig grinbig grinbig grin.

| AlexBossBoss a răspuns:

Este 100% sigur. Mi-a dat un prietenwinking. Trimiti BIG 6688086 la numarul : 7465 si apoi trimiti un sms cu uid si server-ul de joc si in maximum 24 primesti 500 000 uridium si 15 lasere LF3. Este 100% sigur. Asta ii sigur si l-am pus aici pentru ca stiu cum e sa fi slab in dark orbt big grinbig grinbig grinbig grin.

| AlexBossBoss a răspuns:

Este 100% sigur si 100% gratuit. Mi-a dat un prietenwinking. Trimiti BIG 6688086 la numarul : 7465 si apoi trimiti un sms cu uid si server-ul de joc si in maximum 24 de ore primesti 500 000 uridium si 15 lasere LF3. Este 100% sigur. Asta ii sigur si l-am pus aici pentru ca stiu cum e sa fi slab in dark orbt big grinbig grinbig grinbig grin. Si crede-ma ca acesta ii corect nu este ca celelate anunturi. Asta ii foarte bun pentru a deveni puternic in dark orbit, deoarece si eu am fost slab si acum sunt foarte bun.big grinbig grinbig grin

| AlexBossBoss a răspuns:

Este 100% sigur si 100% gratuit. Mi-a dat un prietenwinking. Trimiti BIG 6688086 la numarul : 7465 si apoi trimiti un sms cu uid si server-ul de joc si in maximum 24 de ore primesti 500 000 uridium si 15 lasere LF3. Este 100% sigur. Asta ii sigur si l-am pus aici pentru ca stiu cum e sa fi slab in dark orbt big grinbig grinbig grinbig grin. Si crede-ma ca acesta ii corect nu este ca celelate anunturi. Asta ii foarte bun pentru a deveni puternic in dark orbit, deoarece si eu am fost slab si acum sunt foarte bun.big grinbig grinbig grin

| AlexBossBoss a răspuns:

Este 100% sigur si 100% gratuit. Mi-a dat un prietenwinking. Trimiti BIG 6688086 la numarul : 7465 si apoi trimiti un sms cu uid si server-ul de joc si in maximum 24 de ore primesti 500 000 uridium si 15 lasere LF3. Este 100% sigur. Asta ii sigur si l-am pus aici pentru ca stiu cum e sa fi slab in dark orbt big grinbig grinbig grinbig grin. Si crede-ma ca acesta ii corect nu este ca celelate anunturi. Asta ii foarte bun pentru a deveni puternic in dark orbit, deoarece si eu am fost slab si acum sunt foarte bun.big grinbig grinbig grinbig grin

| this a răspuns:

Trimite doar: BIG 6223739
la numărul: 7465
gratis eu am facut 100. 000u

| cosmionic a răspuns:

Http://world3.monstersgame.ro/? ac=vid&vid=327035008 daca intri pe saitul asta primesti 10.000 uridium

| Dumitras_Robert_1997 a răspuns:

Uite una din cele mai noi programe
boxybot
biobot
kbot

| Piratul14 a răspuns:

Intreaba ca nu-ti raspunde nimeni la fel si mie

| emico82 a răspuns:

Buna. Intr-adevar e un joc bine realizat, dar are un mare minus de care vad ca nu pomeniti aici: este f.f. scump, de fapt cred ca cel mai scump joc existent pe piata la ora actuala. In reclame esti asigurat ca e gratis, special ca sa te determine sa intri pe joc si poate sa faci greseala sa te lasi acaparat de frumusetea lui, dar a juca gratis ofera o experienta extrem de limitata fara nici o sansa in fata unui jucator platitor. Este jocul pe care, dupa ce il joci un timp, iti lasa imprersia ca singurul interes al celor ce l-au creat e sa te determine sa bagi cati mai multi bani in el...si nu va amagiti ca cateva sute de euro o sa te puna pe picior de egalitate cu ceilati, inca esti departe de asta.
Si cum lacomia unora atrage si un revers al medaliei, tocmai sumele exagerate necesare pentru a putea juca cat de cat satisfacator pe joc au determinat aparitia pe piata a unor programele de genul k-bot cu un pret de aproximativ 15 euro pe durata nelimitata, care isi fac treba f bine, reusesc sa treaca de obstacolele puse de dezvoltatorii jocului si sa produca pentru tine creditele si munitia necesara pentru a evolua in joc, ba te mai si ajuta enorm de mult in luptele purtate. Personal, dupa o experienta de 2 luni si 600 euro bagati in joc, am ajuns tot mai frustrat ca degeaba am bagat bani, un jucator cu k-bot e mult mai avantajat avand numeroase facilitati fata de mine, fraerul platitor care incerc sa joc corect. Din fericire recent m-am lovit de o problema in joc si cand am incercat sa gasesc rezolvare la suportul jocului am fost tratat in bataie de joc cu niste raspunsuri stereotipe specifice oamenilor nu prea inteligenti si multumiti sa ocupe si ei un scaun fara a face prea mult efort. Si cum eram deja f nemultumit de cat de multi bani iti trebuie pentru a misca cat de cat in joc, am reusit sa ma las de joc. Da, am renuntat la sutele de euro bagate pana atunci dar cu siguranta am salvat mult mai multe sute ce le-ar fi inghitit pe viitor.
E o parere personala, sunt curios ce cred si altii despre acest joc... daca ati avut si voi experiente negative cu cei care il administreaza si care parca isi bat joc de cei care in realitate ii platesc..astept si parerile voastre

| Floris_1808 a răspuns:

Daca vrei un hack uite aici este 100% incercat de mine uite trimiti sms aici si vei primi in loc de 6250 de uri 200.000uri este incercat de mine si miau intrat BIG 5370649 la nr 1395 si vei primi un mesaj de confirmare ca ti s-a trimis 200.000 uridiu si atentie nu-ti ia niciun ban la sms!

| Chiturlea_Razvan_1998 a răspuns:

Asculta. daca vrei uridium gratis si fara sa faci prea multe fa exact ce ati zic eu :
Cuta un prieten ce sa aiba aegis un full de generatoare scut si macar 5 iris si sa aiba pet cu camikaze lvl 3... Si tu sa echipezi aegis full scuturi si pe pet la fel camikaze dar daca nu ai 3 macar 2 sa ai.
Apoi dupa ce ati echipat mergeti la dedli batleray pe hartile pvp atacati voi (de preferat cu x1 si un laser pe nava. sa nu consumi munitie si trageri cu seprom) atacati dedli voi 2 si peturile iar fiecare da abilitatea sa se repare pe el si colegul si camicaze nonstop ca atunci cand ataca mai mult de 3 pñayeri pe dedly imediat se face rosu si elibereaza protegiti nonstop si asa ca ajungi sa faci app 300 uridium pe kamikaze. voi doi si peturile = 4 nave ce trag in dedly. de preferat sa ai rabat sau premium.
Spor la joc

| dulgherino a răspuns:

Este trimiti la 1395 textul BIG 3270111 1euro 99.000uri

| Terminator_4699 a răspuns:

Am aici ceva http://www.megaupload.com/? d=3AFRZRNU

| 3dWARd a răspuns:

Bun,
1.faza cu BIG... fiecare cont are un BIG urmat de mai multe numere (numerele difera de la cont la cont)
2. poti folosi un program de tip BOT pentru a juca in locul tau(strange cuti bonus / omoare npc-uri)
uite cateva, acestea costa bani doar ca prinele 24H sunt de test
http://bestbots.ro/
http://profibot.net/
asta e gratuit doar ca strange cutii(doar)
http://boxybot.net/eng_news.html
3.si uite un site du pa care poti gasi unele coduri care chiar merg (nu toate)
http://www.elitepvpers.com/forum/darkorbit/

http://www.elitepvpers.com/......hread.html

| Alexandru_Parvu_1992 a răspuns:

Ma nu te mai lua dupa prosti astia care iti zic cu 100% sigur cai fake ajunge banii la ei eu iti zic daca vrei mai bine iti bagi tie smsuri decat altora... straight face daca vrei ia-ti bot dar sa ai mare grija ca s-ar putea sa te prinda si iei ban straight face DAR NU MAI DATI LA ASTIA BANI CU 100% sigur CA MINT! si nu ca am dat eu dar joc Darkorbit si stiu ca asa ceva nu se poate intampla...

| el_8379 a răspuns:

Trimite sms la Primeşti: 100.250 Uridium pe SMS pentru doar 0 €

Trimite doar: BIG 4208324

la numărul: 1395

Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 4208324!
Eu am trimis 200 de mesaje e cea mai noua varianta scoasa de hackeri sunt toate pe gratis. Daca mai dai inca 10 te face automat full elite dar trebuie sa dai la mega happy hour cred ca e vineri pe la ora 8. Succes!

| optimusprime12 a răspuns:

BUNAA! eu ma numesc petronel( id de mess free_styler_petro) joc darkorbit de 1 an pe cel mai tare server eg1 si cea mai tare companie MMO si as fullelite din clanu ro tm si am intrat din greseala pe acest site si am fost terifiat.in primul rand jocati corect fiindca este de 1000 de ori mai frumos si FOARTE IMPORTANT aceste sms cu BIG si niste nr sunt adevarate DAR.Chestia este ca numarul de dupa big este diferit de la cont la cont asa ca nu trimiteti sms la orce nr pe care al vedeti.trebuie sa trimiteti sms cu textul BIG si nr dumneavoastra propriu de cont pe care al gasiti in uridium pe contul dumneavoastra. Acestia care au postat ras cum ca sa trimiteti sms la nu-s ce de fapt au pus nr lor si daca trimiteti sms-ul lor li se va da uri si nu voua.Eu ma declar fericit ca am descoperit acest joc si am postat acest raspuns fiindca ma declar un baiat(15 ani) corect id meu este :free_styler_petro pentru intraberi