| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot trisa la darkorbit? cum sa imi iau uridium mult si gratis?

Răspuns Câştigător
| Genius21 a răspuns:

Pustiule, lasa codurile si joaca cinstit. O sa te plictisesti de el daca trisezi...

175 răspunsuri:
| Adrian_TROFIN_1986 a răspuns:

Selll ccount darkorbit ////////////////////////vand cont de darkorbit europa globala 5
level 21::::::::::::::::::::::::::::: 5.300.000.999 experientza si 50 milioane onoare
4 hangare :goli, lithgning, venom, sperhead
full skilab +toate 3 hale deschise
pet maxim antene radare module all la level 3, toate misiunile facute

loc in clasament afli doar daca te intereseaza contul,, infiintat pe data de 03/09/2011

5 milioane trageri cu semprom, 1 milion x4, 1 mil x2, 200 k x3, sab zero

8iris +zeus+apis la 16 upgrade

10 havoc +4 hercules
design venom.saturn,santinela diminiser, lithning,

formatii drone cele mai importante

o serie de porti deja compleate ce asteapta facute

premiuum pana pe data de 25 oct 2013

laserele cele mai bune

vand urgent, motive : nu mai am timp de joc din cauza serviciului si a zonei fara internet unde se desfasoara munca

pret fix 150 eur contact la 0748 631 284

| LMH_3790 a răspuns:

Si au am cautat hackuri pentru uridium am tot cautat si am cautat, am gasit multe lucruri care chiar nu le poti scoate, am mai gasit "un hack" care mai bine zis nu e chiar un hack, trebuia sa intri la "alimentare cont" si acolo cumparai cat vrei, dar in loc sa treci datele tale bancare treceai ale altcuiva, dar chiar nu merge si m-am lasat de hack pentru ca din cauza asta am un cont la care sunt pe lista lor neagra... :-s, eu unul iti dau un sfat prietenesc : nu incerca nici un hack, mai bine ascultai si pe ceilalti si nu incetca, dara daca chiar nu asculti si chiar vrei sa incerci, faci un cont separat cu email separat si incearca pe elwinking. Sper ai inteles ce am vrut sa iti zic. Stiu ca e complicata chestia asta big grin laughing.

| LMH_3790 a răspuns:

Dar totusi imi zici si mie cum ai facut tu rost de 11 mil uridium? big grin laughing) pls.

| Mitrica_Andrei_1997 a răspuns:

BA care vr neaparat U sa trimita BIG 10557215 la 7465 pastreaza spatiu intre BIG SI NR.Ok o sa fiti multumiti de U sunt 450.000

| Silviu_Gabriel_1998 a răspuns:

Eu sunt un utilizator darkorbit si am lvl.(asta nu conteaza asa de mult) cand s-a deschis poarta LAMBDA am fost primul care a terminat-o iar suportul mi-a dat un cod care daca-l trimiti de pe 2 telefoane in acelasi timp care sa aiba cel putin 7 euro credit pe telefon primesti 25 lf3.o nava citadel.123.000 uridium.100 bonuri de reparatie. 8 iris 1 apis.1 zeus.1 pet.codul este BIG 10828920 (cu spatiu intre BIG si cod) pe care-l trimiti la numarul de telefon 7456! Atentie! acest cod nu este o facatura...chiar functioneaza.iar daca trimiti de pe 4 telefoane care sa aiba7 euro credit pe care mesajele sa le trimiti la o diferenta de un minut...primesti si 10 hale de hangar iar pe fiecare primesti ce am spus mai sus si munitie nelimitata

| alex_3942 a răspuns:

Vand conturi darkorbit gloyath si vengeance bunee...detalii id romeoyamaha

| bogdan0987654321 a răspuns:

Trimite doar: BIG 15547724

la numărul: 1365
doar 2.60 euro iti da 3 lf 4 si 330.000 U merita!

| aN0n1M555 a răspuns:

Auzi eu zic sa incerci Old Warrior e numai cu war intre nave si ai la inceput 1 MIL Uri si credite + asta e daca stii sa faci nave

| Anonim_6786 a răspuns:

Pai din ce am inteles bot-urile pentru cutiute nu mai functioneaza de nici o culoare, dar poti incerca cu un sms la 1395 cu textul: BIG 3454550, datorita unor erori de la bigpoint in 1-2 sms odata cu uridiumul primit, in jur de 90-100.000 poti sa primesti si nava goliath...eu zic ca se merita, sau cine vrea un cont pe dark EG5 am eu de vanzare pentru 2 sms, contul e cu goliath 6 irisi, 20 lf3 15 scuturi elite...care vreau poate sa imi dea un mesaj aici si ii voi lasa id sa discutam

| Dany_Madalin_1998 a răspuns:

Poti da un sms la un numar de tel si iti apare multi bani pe cont... baga in lista idiul dark_apox_2013

| Tallent a răspuns:

Vrei uridium gratis? Doar un SMS cu textul BIG 3549556 la numarul 1395 si primesti 1. 000. 000 uridium gratis!

| CALIQULA a răspuns:

Bah.daca vrei uridium si iti zic acum sincer cauta unde vrei tu si ai sa vezi ca nu ai sa gasesti niciodata rasspunsul bun ci doar "big 12131231 sau 1231 alte numere la misto" nu mai incerca... daca sti cine sunt e bine... daca vrei intr-adevar uridium trimiti prin sms la 7465 cuv : BIG 6377583 si iti ia 6 euro si 20 de centi da iti da 15.600 de uridium si daca aia duplicator de tranzactie activ iti da dublu sau duminica la happy hour iti da triplu deci faci cum vrei si ai sa vezi ca mergewinking

| Grosu_Ionut_1996 a răspuns:

Vreau uridium mult la dark orbit cum fac?

| Capraru_Stelian_1994 a răspuns:

Dati sms la 7465 cu textul
BIG 14751895 Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 14751895! Eu am luat asa 300.000 uridium si am aegis si pet

| bestbots a răspuns:

Buna,

Am citit toate raspunsurile, atentie ce descarcati, singurul site de incredere si tot timpul updatat este:

www.bestbots.ro

Acolo gasiti bot ce va ajuta sa faceti uridium / credite si tot ce aveti nevoie.

| fiarasalbatica a răspuns:

Primeşti: 6. 250 Uridium pe SMS pentru doar 2, 60 €!

Trimite doar: BIG 3615549

la numărul: 1395

Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 3615549!

asta este raspunsul si fara coduri
si daca mai ai si duplicatorul de tranzactie activ cu atat mai bine ca til dubleaza

| docktor a răspuns:

Pustiule joaca cinstit, oricum jocurile on-line sunt o mare pacaleala. nu mai juca mai bine, nu se merita. sunt de acord cu, comentariile la adresa moderatorilor. sunt penibili ca oameni. nu inteleg cum oameni de peste 50 de ani pot juca jocuri in loc sa se duca sa munceasca.

| Curean_Andrei_Curtean_Andrei_1914 a răspuns:

Dar nu este gratis?

| anom a răspuns:

E simplu de trisat, depinde cat de mult te duce capul, pe mine m-a dus cam mult si am reusit sa sparg 2 cont admin,, incercati si voi, { intri pe darkorbit, server, click dreapta si inspectare element, metwork. } si acolo gasesti admini, id si tot, iti mai trebuie un program pentru script online si in 5 min esti ful. daca ai norocul sa nu te vada alti colegi ai adm... bafta