| EmiiLoveYou a întrebat:

Cum pot vedea clipuri pe telefon? Nu sunt de pe Youtube, sunt de pe un site cu anime-uri. Imi spune ca am nevoie de Adobe Flash Player, dar imi spune si ca nu este acceptat de dispozitiv.

Ce sa fac sa pot viziona clipurile...?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Păi da ca cei de la google folosesc propriul lor modul flash, modul care e implementat si în Google Chrome.E un altfel de falsh player ce folosește o tehnologie cică mai sigură, tehnologie ce poartă brandul Google.
Din păcate nu poți vedea conținutul acelui site că modulul flash a google-ului nu e compatibil cu flash-ul în care a fost creat site-ul respectiv.
Așa e la începutul tehnologiei noi.Eu sper să se plictisească repede de istabilități de genul ăsta.
Și eu am pățit-o cu Samsung galaxyTrend plus-ul ăsta ce îl am acuma.

7 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

De ce dispozitiv e vorba?

| EmiiLoveYou explică (pentru DeyCj):

Samsung Galaxy S3 mini.

| DeyCj a răspuns (pentru EmiiLoveYou):

Păi da ca cei de la google folosesc propriul lor modul flash, modul care e implementat si în Google Chrome.E un altfel de falsh player ce folosește o tehnologie cică mai sigură, tehnologie ce poartă brandul Google.
Din păcate nu poți vedea conținutul acelui site că modulul flash a google-ului nu e compatibil cu flash-ul în care a fost creat site-ul respectiv.
Așa e la începutul tehnologiei noi.Eu sper să se plictisească repede de istabilități de genul ăsta.
Și eu am pățit-o cu Samsung galaxyTrend plus-ul ăsta ce îl am acuma.

| darrio2007 a răspuns:

Am patit si eu la inceput(acum 1 an)cu un Galaxy Mini.La fel nu era compatibil.De pe Google play am incercat sa-l descarc.Acum merge.Vezi pe Google play Adobe Flash Player 11.Acum am cautat si vad ca merge. Poate merge si la tine.

| MiruD a răspuns:

Telefonul tau nu suporta acel tip de fisier.

| Eduarrdinno a răspuns:

Am patit si eu asa cu un Samsung Star II. Este din cauza telefonul pentru ca este prea slab de performanta si nu suporta Flash Player sau acel sait nu este facut sa fie accesate videoclipurile de pe telefon.
Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

| EmiiLoveYou explică (pentru Eduarrdinno):

Pai eu am un S3 mini si este destul de performant. Am incercat pe mai multe site-uri si este aceeasi problema. Si nici pe tableta nu merge ( Samsung Galaxy Note )

| Eduarrdinno a răspuns (pentru EmiiLoveYou):

Cum am mai spus, s-ar putea ca sait nu este facut sa fie accesate videoclipurile de pe telefon sau tableta. Sau registrii din care este facut saitul sa aiba niste probleme momentan. Mai incearca dupa cateva zile sa vezi daca merge.
Funda?