| Jardelin a întrebat:

Cum pot vedea cu programul Picasa pozele de pe un stick? Programul Picasa pe care tocmai l-am instalat imi vede numai pozele din calculator, dar nu reusesc sa vizualizez poze de pe medii externe. Am inserat un stick dar... nimic!

Calculatorul imi vede stickul si pot vedea pozele de pe stick cu Irfan, dar nu pot cu Picasa.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ai încercat cu clic dreapta > open with... și să alegi de acolo Picassa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Repet,click dreapta pe o poza -propietes.Din fereastra ce apare dai click pe change.Iti va aparea o lista in care vei alege picasa.dai aply si ok si de acum incolo vei vedea cu picasa. Daca vrei sa revii la vizualizatorul de dinainte, repeti figura.Dac vrei sa vezi numai o singura data cu picasa, dai click dreapta pe poza, open white... picasa.