| alina_4824 a întrebat:

Cum pot vedea tv online in direct, trebuie de descarcat vreo programa pentru aceasta? Daca da spuneti-mi ce programa.

5 răspunsuri:
| Irina a răspuns:

Http://www.cool-digitv.net/

Ai pe pagina respectiva si plugin-ul Sopcast ca sa il downloadezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt site-uri unde poti viziona cu ajutorul unor plug-in-uri (sopcast, vlc plugin, etc) direct in browser (ex. cool-tv.net) sau programe ce pot fi desccarcate si instalate in calc care iti permit sa faci mai multe lucruri ( ex. pbxtelecom.ro) printre care si sa vizionezi in reluare anumite programe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot descarca pluningul 4 9 casa ma pot uita la tv?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am intrat pe saitul digicoll tv si am incercat de acolo sa al descarc dar nu ma lasa imi zicz ca este invalid de ce?

| Preda_Catalin_1983 a răspuns:

BUna uite aici ai canale la cre nu trebuie sa instalezi nimic!
www.portaltv.ro astept Funda!