| AngeloDragoiecelmaitare a întrebat:

Cum poti vedea cartoon network la sopcast in romana

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu poți, dar este o mini aplicație la care îi sune and Linux cu care poți emula soft de Linux sub Windows.Pe linux este TvMaxe ce are ceea ce te interesează. Succes

| xXVranceaXx a răspuns:

Incarca Sopcast pe calculator si dau link de la Cartoon Network.
http://mywebtv.info/cartoon-network
Dai funda?
Ca sa vezi Cartoon Network deschis prin Sopcast.

| CNfan a răspuns:

Eu pot sa il vad pe telefon. Daca ai si tu telefon descarca-l de pe google. Dupa ce il instalezi te loghezi ca anonimus si apoi cauti cartoon network pe lista de canale. Ps. Daca nu merge uneori inchide sopcast si intra din nou. Funda?