| Lory_7688 a întrebat:

Cum procedez sa sterg o persoana din lista de facebook?

Răspuns Câştigător
| 7 a răspuns:

Dai la''prieteni'' acolo o sa iti apara numele prietenilor, iar in dreptul fiecaruia o sa fie un 'vazut'urmat de cuvantul 'prieteni'(asta cred ca stiai)pui sageata pe cuvant, astepti putin si o sa iti apara un fel de lista si astfel o sa alegi de acolo ce vrei.
sau te duci la profilul celui in cauza si in drept cu poza, apoi numele acestuia scrie'prieteni'' si pui sageata pe acel cuvant si la fel astepti... apoi stergi prietenul din lista
sper ca am explicat bine!happy