| Romancutza a întrebat:

Cum pun o melodie sa cante cand cineva incepe sa se uite la profilul meu pe hi5? Ma numesc flore lidia si sunt noua nu prea stiu cum functioneaza hi5happy

4 răspunsuri:
| GogosikaInfuriata a răspuns:

Nici eu nu le prea am cu hi5-ul, dar din cate cunosc exista diverse aplicatii happy Incearca sa-ti activezi o aplicatie de muzica, si poti avea propriul playlist happy Astfel melodia care va fi setata de tine (cu sau fara video atasat) va incepe automat sa cante la deschiderea paginii personale happy

Pupici si succes :*

Răspuns utilizator avertizat
| BLG a răspuns:

Http://www.programeyahoodownload.tk/
intri aici si o sa gasesti mai multe chestii printre care si"muzica hi5" dai clik si o sa gasesti mai multe melodii fiecare avand cate un cod.iti alegi o melodie si apoi iti lasi un comm la profil cu, codul care apartine melodiei respective si cand cineva intra pe hi5 ul tau mel incepe automat sa cante

sper ca te am ajutat:D:D:*:*