| anonim_4396 a întrebat:

Cum pun o parola la un folder/document Microsoft Office World?

Răspuns Câştigător
| Cristizz21 a răspuns:

Nu cred ca poti pune parola in Word, dar il poti pune intr-o arhiva cu parola folosind winrar. salvezi fisierul, il inchizi, dai click dreapa pe el, te duci la add to arhive iti deschide o fereastra undeva jos (in prima fila general) gasesti buton set password, o setezi si dai ok.

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Pentru document aici:
http://nerdsrealm.blogspot.ro/......-2010.html
-pentru Folder (oarecum) click dreapta-proprietati-sharing-bifeaza "make this folder private).