| me_8444 a întrebat:

Cum pun parola unui calculator?

Răspuns Câştigător
| ConsultantPc a răspuns:

Intrii in control panel, User Accounts, dai click pe account-ul tau si dupa aia dai la "create a password".

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click pe start de acolo de jos dupa pe acea imagine click dreapta si cauti acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe control panel si pe urma la user accounts si pe urma create a new account

| PandaGirl a răspuns:

Dai la start si dupa in dreapta o sa vezi scris control panel. Dai pe el! Si iti apare pick category. Dai la user accounts.si jos iti apare numele ce ti l-ai pus si poza. Dai clic acolo. Dupa dai change password. Iti apare o chestie unde scrie tipe your curent password.Acolo scrii parola veche ( daca ai) tipe a new password acolo scrii noua parola si din nou la tipe the now password again scrii tot parola noua tipe a word or phrase use as a password hint scrii parola veche (daca ai) Daca inca nu ti-ai mai pus niciodata parola prima si ultima intrebare nu o sa mai apara.

| box a răspuns:

Ca sa te ajut imi trebuie team wiewer da id tau tr mesaj privat...happy

| alinmessi10 a răspuns:

Da-i pe start, pui sus pe administrator alegi o poza da-i jos pe change pcture, pui pe change my password si mai departe...iti alegi parola.