| Corinutza81 a întrebat:

Cum pun pe cineva la interzisi pe o pagina de facebook?

Am creeat o pagina si vreau sa pun pe cineva la interzisi dar nu stiu cum, ma ajutati?

P.S. Nu pagina de facebook unde pot sa dau cerere de prietenie, pagina gen Tu, pitico, esti a mea. Sper ca ati inteles si ca ma puteti ajuta.

Multumesc!

Funda!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click pe sageata aia de acolo unde te deconectei dar in loc de log out alegi setting. Din stanga dai pe Blocare si scrii numele persoanei la „persoane blocate".Dai apoi blocheaza sau blocare cum scrie acolo si eventual salveaza setarile.