| Anonima1678 a întrebat:

Cum pun poze pe Instagram, la "Povestea mea". Adica poze din Galerie?
Multumesc.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu poti. Faci doar cu camera Instagramului, ala e tot farmecu.

| Moniqqque a răspuns:

Dai pe poveste şi glisezi cu degetul in sus. Bafta! happy

| Iuliana_Lary_1984 a răspuns (pentru Moniqqque):

Si daca eu vreau sa pun mai multe poze?

| Anonima1678 explică (pentru Iuliana_Lary_1984):

Daca vrei sa pui mai multe poze, repeti procedeul. Dar trebuie sa fie din ultimele 24 de ore.winking

| Criss_Cristina_1999_R2cF a răspuns (pentru Anonima1678):

Mie nu mi-a mers să pun mai multe poze poţi explica mai clar?

| stasicL a răspuns:

Poti incerca sa postezi de pe http://www.insta-post.com/, e un site simplu dar util... poti sa te iregistrezi gratuit pe el si vezi daca e ceva util.