| AlexrAul456 a întrebat:

Cum rezolvi eroarea din Windows 10 App :The report isn t avaibale right now? Eu mi-am rezervat windows 10 de acum 2 luni si astazi mi-a dat eroarea asta.De ce?

2 răspunsuri:
| Sufletzelll a răspuns:

Nu este eroare, doar te notifica de raportare (error reporting) poti incerca sa dezactivezi error reporting din cpanel, presupun ca ai versiunea free de windows 10, nu ar trebui sa iti faci probleme

| singuraticul90 a răspuns:

Inainte sa updatezi la win 10, trebuie sa ai update-urile la zi, daca ai win 7 trebuie sa il faci win 7.1