| jizzy98 a întrebat:

Cum sa aflu parola de la router? am incercat orice m-am uitat in spatele lui, sub el si nu am gasit nimic si nici cutia in care l-am cumparat nu mai o am ...imi trebuie sa ma conectez cu telefonul... daca stiti ziceti-mi si mie. DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Parola o ai in contractul incheiat cu furnizorul de internet, acea folosita pentru configurarea router-ului. Mai poti avea o parola introdusa de tine, pentru securizarea legaturii la internet si pe aceea doar tu o stii (daca ai parolat legatura).

| al3xander a răspuns:

Ce marca si model este router-ul? scrie aici si iti caut eu