| GulDan a întrebat:

Cum sa cunosc si eu fete online?

Ce siteuri exista de intalniri? Vara asta chiar vreau sa ies cu cineva...

Pe strada vad o gramada de fete frumoase dar imi e urat sa le bag in seama sad

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Buna,vezi in magazin play sunt foarte multe aplicati acolo scrii doar matrimoniale sau chat, pe internetul nostru de pe pc http://www.trafic.ro/....../saptamana

acuma cu fetele frumoase nu vreau sa te dezamagesc dar alea cauta barbati frumosi sau cu banii multi

| K0sti a răspuns:

Las' ca le baga altii in seama.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Fetele nu se iau de pe strada si nici de pe site-uri ca alea sunt cu alte treburi. Exista - scoala, prieteni, tabere, babe...da da. Si o baba daca cunosti sau o ajuti cu ceva iti face cunostinta cu nepoata sau vecina ei de peste gard. Trebuie doar sa fii respectuos si sociabil. Eh si mai trebuie -ceva inteligenta, un pic de umor si buna dispozitie, sa zambesti etc. Voi nu puteti face astea ca v-au tampit butoanele si v-ati facut salbatici. Da. " socializarea virtuala ". Daca ati pus botu' la manipulare asa va trebuie.

| MunteSSi a răspuns:

Facebook!

| ClaudeluStelist a răspuns:

Http://www.matrimoniale.ro/? gclid=Cj0KEQjw5Ie8BRCJ9fHlr_bH24cBEiQAkoDQcf7Bvd0GOFl-J0li-tuJHxzjvHTGuRWzQefBniRTdOYaAkZb8P8HAQ