| Eedytso a întrebat:

Cum sa fac daca un program nu e compatibil cu Windows 8?

Răspuns Câştigător
| andtim a răspuns:

Daca programul respectiv e pentru windows 7, merge si pe windows 8winking nu te speria daca iti da acel mesaj cand vrei sa deschizi programul. dai la "more..." am uitat cum vine acolo si apoi dai "run anyway" si il instaleaza si merge. si pentru baietii curiosi, cautati pe google "windows 8 consumer preview" si descarcati ISO-ul de pe pagina Microsoftwinking bafta

3 răspunsuri:
| Acier a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci, pentru ca windows 8 nu e nici macar lansat in varianta finala.

| ElvisTare a răspuns:

De unde ai Windows 8?

| MikyMilk a răspuns:

You are stupid