| hardy1 a întrebat:

Cum sa fac sa se auda mai tare laptopul in casti?
Volumul e la maxim.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In coltul din dreapta apare o boxa, dai click dreapta pe ea si acolo deschizi sound controls si ridici tot sus. Daca vezi ca ceva se aude rar mai cobori o liniuta pana cand crezi ca se aude bine. Alta varianta ar fi sa apesi pe + de la laptop pana la maxim in caz ca e redus sunetul.

| darrio2007 a răspuns:

Il conectezi la un sistem audio care are boxe mai mari.Eu il conectez la home cinema.

| Laura a răspuns:

Speakers properties -> Enhancements și bifezi Loudness Equalization.

| queerkulture a răspuns:

Caută în Control Panel ceva de genul Sounds. O să găsești acolo un egalizator. Dă toate nivelele la maxim. Dar ai grija când scoți căștile saă-l dai mai încet altfel poate să facă urat.

| BlackScribble a răspuns:

Singurul lucru pe care poti sa il faci e sa iti cumperi niste boxe si sa e conectezi la laptop.[Stiu asta fiindca si eu am laptop si numai asta am reusit sa fac]
Sper ca ti-am fost de ajutorhappy

| ҲҲƠƠƤƧҲҲ a răspuns:

Du-te in device manager si dai la sound, video and game controllers si acolo ai idt high definition audio sau ce ai tu si dai pe el update driver search automatically for updated driver software si se incarca. Dupa scoti si dupa dai iar update driver, apoi dai browse my computer for device software, apoi dai let me pick from a list of device drivers on my computer, apoi next. Cand s-a incarcat, te duci iar device manager update driver search automatically for updated driver software si dai un restart la pc! Funda! Va rog!

| AweSomee a răspuns:

La boxe trebuie sa ai chestie de aia in care sa bagi castile. Si de acolo poti sa dai cat de tare si incet doresti tu happy Stiu ca si eu intr-un timp aveam boxe cu chestie de aia si ascultam mai mult la casti deoarece se aude mult mai bine.