| sooosooo a întrebat:

Cum sa imi personalizez hi5u?

Răspuns Câştigător
| Mariiia a răspuns:

Personalizezi?
adica sa-ti pui un fundal, muzica, caracterizarea ta, etc. laughing
fundal este foarte usor sa-ti pui. de pe pagina de profil sub poza in stanga scrie " modifica aspectul " si acolo iti alegi ce aspect vrei ( fundal )
Muzica. E putin mai complicat laughing
intri pe youtube si iti cauzi mel pe care o vrei.
Apoi ori sub video ori indreapta scrie undeva " " si apesi acolo. alegi culoare, copii textul ala si apoi ii dai PASTE pe hi5 la " despre mine " si ai muzica pe profil.
iar apoi poti sa iti scrii ce vrei la informatii. sau interese thinking
aici te descurci.

Mult Succes :*

2 răspunsuri:
| Mariiia a răspuns:

La youtube scrie undeva " embed "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cee totii zis Fundaa? pentru ce, cei aia?straight face