| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-mi fac adresa noua de email? De fiecare data cand incerc sa fac nu merge. Adica fac adresa si daca vreau sa-mi fac cont pe ceva cu adresa aia imi zice ca nu e buna. Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| SimoonaD a răspuns:

Dupa ce creezi adresa de email, asteapta ~ 30 min macar si apoi fa cont pe siteuri.Asigura'te ca scrii adresa corect, sa corespunda si ar trebui sa fie ok tot.Dar daca tot nu merge, iti recomand sa creezi adresa de email de pe alt browser. Uneori e bine sa intri dupa ce faci o adresa de email, pe id, pe yahoo; chiar si pentru cateva clipe.

| Cristi9025 a răspuns:

Pune alta adresa.