| nebunatik94 a întrebat:

Cum sa schimb parola de la messenger fara sa stiu intrebarile si raspunsurile care s-au pus cand s-a facut contul? ca nu mi-am facut eu contul si persoana respectiva nu isi mai aminteste intrebarile

4 răspunsuri:
| octha a răspuns:

Salut.intra in messener sus stanga colt si selecteaza my accont info.o sa trebuiasca sa introduci parola si dupa o sa ai de selectat change your password.dai klik pe ea, scrii parola veche, si cea noua, dai ok si cam atat. funda?happy

| sergiu_9343 a răspuns:

Intri in yahoo messenger dai sus pe Messenger>My Account Info se deschide o pagina de cet si de acolo selectezi Change your password!

| Nichifor_George_1987 a răspuns:

Cum schim parola la mesenger