| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa sterg pozele de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Ciocolataa20 a răspuns:

Apesi pe poza.Iar jos, la marginea pozei va scrie optiuni. Dai click pe Optiuni si o sa scrie Stergeti poza. Sper ca te-am ajutat!

10 răspunsuri:
| Meryem027 a răspuns:

Păi te duci la fotografie şi dai la "Opţiuni", sub poză, în dreaptă se găseşte şi apoi "Şterge această fotografie".Aşa faci pe rând cu toate pozele.O zi bună!

| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Dai la poza la la "Optiuni" si apoi "Sterge fotografia ".

| Mariya5 a răspuns:

Dai click pe poza si este o bara sub pe ea jos si acolo o sa vezi Optiuni si de acolo Stergeti fotografia

| Puffulets a răspuns:

Intra la poza si vezi ca jos scrie "optiuni" si da click si dai" sterge aceasta fotografie". Bafta!:*

| Mihaii24 a răspuns:

Intri la poza respectiva pe care vrei sa o stergi. Dai click pe "optiuni" sau "options". Si apare "sterge poza" sau "Delete the picture"... dupa confirmi stergerea si gata. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| 35zone a răspuns:

Well...click poza-click optiuni-stergere
Iar daca vrei sa stergi tot albumul: intri in album- edit album, langa "add photos" este un cos

| sellyz a răspuns:

Dai pe steluta si dai stergere

| Cubiclemon a răspuns:

Nu se pot sterge.

| MARIANTTFU a răspuns:

Dai pe poza optiuni/options si detele/stergere! FUNDA