| anonim_4396 a întrebat:

Cum salvez un video facut in movie maker, am dat salveaza prioect si apoi am sters pozele din pc, care erau in video, si s-au sters si cele din video?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Iwao a răspuns:

Vezi aici:Windows Movie Maker
http://youtu.be/dgc7phJiLVs

| SimionAlexandru a răspuns:

De la fine Salveaza proiect, trebuie sa alegi sa treci titlul video-ului, si alegi format-ul in care vrei sa il salvezi in computer.

| MiaAtasiei a răspuns:

Nu ai voie sa le stergi pe alea din calcularor decat dupa ce ai uploadat video ul sau l ai trimis altcuiva.asta e regula