| Soldan_Samuel_1993 a întrebat:

Cum scap de reclamele si porcariile de ads-uri. Ad by man etc... Nu mai recomandati AdBlock Plus ca nu prea functioneaza

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Adwcleaner_4.103 + malbaryes, am clienti care se viruseaza zilnic cum nu stiu

| Soldan_Samuel_1993 explică (pentru RAY):

Potifi un pic mai explicit te rog. ^_^

| RAY a răspuns (pentru Soldan_Samuel_1993):

Adica recomand cele doua programe, sunt obosit, frant de calculatoare

| Soldan_Samuel_1993 explică (pentru RAY):

Nu a functionat... Multumesc oricum.

| RAY a răspuns (pentru Soldan_Samuel_1993):

Tu vorbesti serios, omule am devirusat atatea calculatoare tu imi spui nu a mers super ce sa spun

| Soldan_Samuel_1993 explică (pentru RAY):

Nu....Nu a functionat ...am si niste print screen-uri doar ca nu stiu cum sa vi le arat

| K0sti a răspuns:

Daca faceti click pe toate tampeniile...
http://www.epasystems.ro/bitdefender-adware-removal-tool/

| DjNick112 a răspuns:

Normal ca nu mai functioneaza AdBlock, dupa ce ai cazut in toate capcanele posibile. Mai mult ca sigur folosesti chrome, intri in setari si extensii, acolo vezi ce ti-au activat aiurea, si nu le sterge ca o sa ti se activeze din nou, pur si simplu le dezactivezi si gata, apoi curata cu CCleaner, daca faci cum trebuie va functiona

| Soldan_Samuel_1993 explică:

Folosesc mozilla...Cu Bitdefender-ul recomandat nu a iesit (Ads by Man)

| DjNick112 a răspuns (pentru Soldan_Samuel_1993):

E aceeasi chestie, tot ai spuport pentru extensii