| Wyorel a întrebat:

Cum se instaleaza NFS MOST WANTED vreau un raspuns detaliat.Dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| BringMeTheHorizon a răspuns:

Daca ai extesie.iso...dai click dreapta pe ea apoi pe "open with daemon tools " apoi intri in my computer si dublu click pe most wanted(acolo unde ti-ar arata daca ai avea un cd/dvd in cd/dvd writer apoi astepti sa se instal. apoi click dreapta pe most wanted(tot la dvd bla bla)ca sa deschizi folderul apoi cauta in el un folder gen "crack" Reloaded" "skidrow" depinde ce ai descarcat si dai copy la tot ce gasesti in el si paste in folderul unde e instal jocul si dai replace( adica sa inlocuiasca tongue ) iar daca ai ceva gen setup.exe si pictograma e ca o casuta neagra de dialog.dai 2x click pe ea. apoi apesi pe o tasta (nu conteaza care) si astepti 20-30 de min in timp ce ti-l dezarhiveaza in acelasi folder cu acel "setup.exe ". daca vrei in alt folder copiaza setup.exe si cu ce chestii mai are pe langa el ..si faci ca mai suswinkingdaca ai vrea as putea sa ti-l fac prin teamviwerwinking

1 răspuns:
| tiger333 a răspuns:

Depinde ce kit ai tu omule! daca e cu imagine gen.iso cu daemon tools sau power iso (depinde de windowsul tau) montezi imaginea iti apare sa dai install, intri in imagine sa copii serialul apoi la sfarsit copii si crackul tot din imagine si astepti! Simplu ca BUNA ZIUA! happy