| Myr3ll1994 a întrebat:

Cum se numeste melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=wr1Io_uw35U

6 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

Daca mai ai vreodata nelamuriri cu piesele care apar in jocuri, intra in sectiunea "credits" si acolo ai numele pieselor care sunt folosite la joc, e un fel de distributie ca la filme in care sunt trecuti toti cei care au participat la creearea acelui joc!

| trololololol a răspuns:

TrackID spune ca ii End of All Hope de Nightwish, albumul Century Child

| Iubesc Limonada a răspuns:

Nightwish-End of all Hope.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TrackID spune ca ii End Of All Hope de Nightwish, albumul Century Child

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NIghtwish-End of all Hope

| TheToxicNightmare a răspuns:

Nightwish-End of all Hope.