| recort a întrebat:

Cum se pot sterge definitiv mesajele de pe facebook? cel mai bun raspuns are funda

Răspuns Câştigător
| bbycristina a răspuns:

Dai la optiuni..si dai stergere mesaj daca vrei sa stergi unele chestii sau stergere conversatie ca sa stergi totbig grin

6 răspunsuri:
| mihaela0205 a răspuns:

Ai la optiuni acolo la rotita aceea "Delete conversation." big grin dai acolo si s-a sters tot.

| Decebalul a răspuns:

Dai delete messages!

| Horia1313 a răspuns:

Dai pe mesaje, intri acolo si dai pe x-ul de la conversatie

| dony89 a răspuns:

Te duci pe conversatie si ai optiuni/actiuni. acolo dai sterge conversatia si se va sterge definitiv

| xXxAlexKobraxXx a răspuns:

Message>Actiuni>Sterge conversatia. Funda?:d

| bbycristina a răspuns:

Dai la optiuni..si dai stergere mesaj daca vrei sastergi unele chestii sau stergere conversatie ca sa stergi totbig grin