| Kindly a întrebat:

Cum se pun pe facebook la comentarii inimioare colorate si buze rosii si chestii?

15 răspunsuri:
| Chamberlin a răspuns:

Copii patratelele acelea si le pui in comentarii:
http://bit.ly/1jprkS2

| SefaTa97 a răspuns:

Bună.
E la smart-phone treaba asta!

| Daya_Daria_1994 a răspuns (pentru claudia123123):

Si cum sa le copii?

| MariaMarya85 a răspuns:

Deci:
Pentru a face inimioara (rosie) - < si 3

| MariaMarya85 a răspuns:

Oooooooooooooo cat m-am chinuit sa scriu si ei au dat doar prima parte! sigur imi dadeai funda... iti explic din nou
Pentru a afla emoticoanele cauta-le undeva si da click dreapta pe care vrei sa o faci si da pe ''Inspect element'' si la partea de scris indicata cu albastru lasa asa! Acolo unde e in ghilimele scrisul da click dreapta pe scris si ''Edit Attribute'' sus. Scrie in loc de chestia aia ''imput'' si iti va aparea cum se face. Daca vrei sa iti apara din nou normal da iar asa cum ti-am explicat si in loc de ''imput'' acolo scrie ce scria inainte si gata!
Sper ca ti-am fost de folos si sper sa nu mai dispara ce am scris...

| MariaMarya85 a răspuns:

Buna! Pentru a afla emoticoanele cauta-le undeva si da click dreapta pe care vrei sa o faci si da pe ''Inspect element'' si la partea de scris indicata cu albastru lasa asa! Acolo unde e in ghilimele scrisul da click dreapta pe scris si ''Edit Attribute'' sus. Scrie in loc de chestia aia ''imput'' si iti va aparea cum se face. Daca vrei sa iti apara din nou normal da iar asa cum ti-am explicat si in loc de ''imput'' acolo scrie ce scria inainte si gata!
Sau acolo unde vorbesti cu oamenii pe chat acolo unde scrii langa arata o fata zambitoare, da click pe ea si apoi deasupra casetei mici iti vor aparea niste chestii da iar pe ultima fata zambitoare si alege ce emoticon vrei! Dar acolo nu sunt inimioare colorate, dar le afli cum ti-am zis!
Sper ca ti-am fost de folos!

| MariaMarya85 a răspuns:

Pai, din cate stiu eu, pentru Facebook sunt inimioare de culori diferite (rosii, galbene, verzi, roz, etc.), insa eu stiu doar cum se fac cele rosii. Acestea se fac printr-o simpla sagetuta (

| MariaMarya85 a răspuns:

Si ca sa intelegi mai bine, te poti uita aici:
https://www.youtube.com/watch?v=e_Hf5PtTtcE
Bafta! :D

| Rau_Dulce_1986 a răspuns:

Cum tr sa faci

| Baloi_Victoria_1947 a răspuns:

Cum sa pun pe facebook la comentarii inimioare colorate, buze rosii, pupici?

| Anca_Mara_Bouaru_1977 a răspuns:

Anca