| mariucakatinca a întrebat:

Cum se pune o poza de profil pe acest site(TPU)?

2 răspunsuri:
| ladyalexan a răspuns:

Pai intri la editeaza profil si dai putin mai jos unde spune: Selecteaza imagine profil

Poza ta va aparea peste tot pe site abia dupa ce va fi aprobata de un admin, in 24 de ore., deci salveaza o poza, pune-o intr-un dosar si apoi da choose si iti va aparea o fereastra unde iti tii folderele, intra in folderul unde se afla imaginea, da click de doua ori si apoi okhappyeste foarte simplu

| cristinaelena2013 a răspuns:

Pai dai la editare profil..si iti apare sa pui acolo la brows..sa adaugi o poza din calculator si dai salveaza profil si gata