| Girly97 a întrebat:

Cum se repara o caseta video cu banda putin iesita din cauza aparatului cel vechi?

1 răspuns:
| Arthiom a răspuns:

Ai vrut sa invarti rotile alea pe care se infasoara banda sa o tragi la loc si ai vazut ca nu merge? laughing Vezi ca pe una din fetele casetei e o gaura rotunda de obicei, cu ceva de plastic in ea, care se misca daca il apesi. Iei un creion si apesi pe chestia aia de plastic si se deblocheaza rotile si tragi banda la loc.