| VirtualKnight a întrebat:

Cum se reumple un cartus de imprimanta? Ma refer, cum o pot reumple eu acasa?

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Simplu.cumperi kit(culori) pentru tipul de imprimanta care il ai, apoi cu o seringa bagi cate 4 ml de culoare pe sus are niste gaurele.important la cel color sa respecti culorile de la fiecare gaura.acestea sunt aratate pe abtipildul de deasupra cartusului.are instructiuni si in kit.bafta

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de la imprimanta la imprimanta, exista chiar kituri de reincarcare cu tot cu instructiuni. cauta modelul tau pe net si vezi

| DeeaAndreea92 a răspuns:

Is multe metode, difera de la imprimanta la imprimanta. Cauta pe google pentru modelul tau