| ellese a întrebat:

Cum se salveaza o poza dintr-un video de pe youtube pe calculator?

Răspuns Câştigător
| MrCrazy99 a răspuns:

Metoda 1: Pai...cu photoscape poti face asta... pui pause la minutul in care vrei sa faci poza.mergi in photoscape la screen capture, capture region si selectezi casuta cu filmulhappy sper ca ai inteles.
Metoda 2: Pai apesi pe print scrn(sys Rq) de la tastatura apoi deschizi paint dai click pe edit si selectezi paste si gata! sper ca te-am ajutat big grin FUNDA?

1 răspuns:
| AnimatedSignature a răspuns:

1. Apesi pe vid-ul care il vrei, cu imaginea.
2. Apesi pe Ctrl + U.
3. Cand iti deschide un nou tab dai pe Ctrl + F
4. Scrii og:image
5. Copiezi linkul si salvezi img in calculator/laptop.