| BiaJ a întrebat:

Cum se schimba parola de la Metin2? Ofer funditahappy

Răspuns Câştigător
| cosmin2221 a răspuns:

Deci intri pe site in dreapta scrie numele utilizator tu iti pui numele si parola acolo iti apare schimba parola o schimbi si gata.Bafta

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Hristos a inviat!

Pentru a iti schimba parola, intri pe site'ul oficial al jocului ( www.metin.ro ), si te loghezi ( ai o coloana in dreapta unde completezi niste date ). Dupa ce te'ai logat, sus, sub imaginea aceea cu felurile de jucatori, ai 3 casute : incarca MD, Datele utilizatorului si Delogare. Tu intri pe "Datele utilizatorului". In fereastra noua, dupa cele cinci pucte rosii, ai niste casute. Tu intri pe casuta cu numele "Parola". Apoi, completezi datele necesare ( parola veche, parola noua si din nou parola noua). Dupa asta dai "Trimite" si se salveaza.

Paste fericit in continuare! Pa-pa! Sper ca te'am putut ajuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca contul nu e facut pe id tau poti sa o schimbi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pi sti cum cand o *** pe mata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic eu:
inti pe site www.metin2ro. si scrie acolo nume utilizator si dai acolo scrii contul si parola apoi iti scrie parola veche si parola noua!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Usor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumva
fsdgdf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daste...laughing