| deia_9483 a întrebat:

Cum se sterg melodiile de pe ipod nano?

8 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cu iTunes. Trebuie să îi dai "restore" şi îţi şterge tot ce ai pe el.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Prin cablu cu iTunes. Il gasesti pe site-ul celor de la Apple.

| Suzy a răspuns:

Buna!

Conectezi cablul de la comp la ipod, astepti sa se incarce itunes, dupa care intri in program si stergi melodiile care nu iti convin.
Sper ca raspunsul meu sa iti fie de foloshappy

O zi buna in continuare!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se sterg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi intrebare. Am incercat(in iTunes) cu delete, shift+delete, am cautat in toate optiunile si tot nu am gasit. Si nu vreau toate melodiile, doar cateva.

| PaisonPink a răspuns:

Aceste melodii nu prea se stergbatting eyelasheswinking