| anonim_4396 a întrebat:

Cum sterg complet un program din calculator? Sa nu mai apara deloc pe hard disk?

7 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Start-settings-control panel-Add or remove programs-si aici alegi programul pe care vrei sa-l scoti si dai remove/next si ce iti mai cere.

| agent003 a răspuns:

Intri in pusc apoi in paneli upravlenia si ustanovca i udalenie programi

| psiholoaga a răspuns:

Din start-control panel-add or remove programs si dai remove. Vezi ce stergi, sa nu iti pice alte programe dupa.

| danut a răspuns:

Exista un program gratuit pe net care poate face lucrul asta, se numeste: Revo Uninstaller

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am downloadat incredimail si acum vreauu sa il sterg dar programul n mai raspunde la nici o comanda

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu asta vreau sa aflu crying