| AnemonaP a întrebat:

Cum sterg poze dupa facebook? fundita colorata

Răspuns Câştigător
| lallalle a răspuns:

Buna:*
sub poza in partea drreapta scrie delete this photo...click acolo:*
funda?

3 răspunsuri:
| Anita20Peace a răspuns:

Este fundita si alb-negru?laughing

| XeLeRoN a răspuns:

Te duci pe poza respectiva, si imediat jos, sub poza, ai o serie de nume, printre care si al tau, si vei vedea langa el "sterge eticheta"

| salootTPU a răspuns:

Pai dai pe iditati contul sau profilu dai pe el dai la poze de acolo dai pe poza dorita si vezi mai jos stergeti poza sau imagineawinking cred ca asa eee pentru ca am avut eu dar mi la sterswinking baftawinking