| anonim_4396 a întrebat:

Cum sterg site-urile vizitate din istoria din google chrome?

10 răspunsuri:
| Ella_6365 a răspuns:

Daca te referi la ce site-uri ai vizitat si apar in history, intri in control panel, la internet options, clear history. Daca te referi la siteurile care apar cand scrii ceva la search, acelea stiu ca sunt cookies, intri tot in internet options, delete cookies, dar mi se pare ca se sterg si parolele si nicknameurile care se tin minte.

| Uana_5406 a răspuns:

CC CLEANER

| dalea a răspuns:

Dai click dreapta pe una dintre sagetile de navigare inainte si inapoi din stanga sus si iti va aparea istoricul.Intri in el si stergi ce te intereseaza.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut! Vrei sa nu afle nimeni pe ce site ai intrat? Sus in dreapta si vezi ca este o cheita, dai pe ea si vezi ca o sa fie mai jos "istoric", dai pe el si iti arata site-urile pe care ai intrat si dai 'stergere istoric'! Asta-i tot! SUCCES!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut! Daca vrei sa stergi unele accesari ale tale te uiti sus in dreapta si vezi ca este o cheita (ca de atelier nu de usa), dai pe ea si vezi ca o sa fie mai jos "history" sau "istoric". Dai pe el si iti arata pe ce site ai intrat si dai "edit items"! Apoi le bifezi pe alea pe care le vrei sa le stergi si dai "remove selected items" sau daca vreti sa stergeti toate accesarile dai click "clear all browsing data..." si gata. Mult noroc!

Alte răspunsuri
| Bianca_7680 a răspuns:

Salut! Daca vrei sa stergi unele accesari ale tale te uiti sus in dreapta si vezi ca este o cheita (ca de atelier nu de usa), dai pe ea si vezi ca o sa fie mai jos "history" sau "istoric". Dai pe el si iti arata pe ce site ai intrat si dai "edit items"! Apoi le bifezi pe alea pe care le vrei sa le stergi si dai "remove selected items" sau daca vreti sa stergeti toate accesarile dai click "clear all browsing data..." si gata. Mult noroc!

Asta este cea mai buna metoda!

Alte răspunsuri