| ana_5516 a întrebat:

Cum sterg un album cu poze de pe hi5?

5 răspunsuri:
| Tinna22 a răspuns:

Pai poti da sa stergi pozele una cate una sau daca nuh ai acolo variantele in stanga sa stergi albumultongue

| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Pai stergi toate pozele din el...si dupa aia o sa iti apara:: adauga poze sau fa click pentru a sterge albumul

asa parca scrie

Sper ca am fost de folos:*

fundita?

alta metoda nu exista

| ThinkBlue a răspuns:

Sal...
daca ai poze in el... le muti in alt album sau le stergi... si dupa aceea dai click pe albumul gol si iti va aparea : albumul este gol click aici pentru a sterge sau ceva de genu` \

| Mjdolhfi a răspuns:

Mai intai trebuie sa stergi toate pozele din acel album, iar mai apoi poti sa il stergi.

| catty443 a răspuns:

Mai intai stergi pozele din el, dupa aia albumul.
iar daca vrei sa ramana pozele, muti pozele in alt album si dupa aia il stergi pe ala pe care il vrei happy bafta!