| Ancadorinapascale1993 a întrebat:

Cum trimit cartea de pe laptop unei persoane?
Vreau sa o dau cuiva la corectat, dar nu ma pricep la asta deloc.
Merge trimisa pe what'up, email, mesinger? etc.
Multumesc

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ce fel de carte este? digitala?
pai trimiti prin email foarte usor, doar incarci documentul care contine cartea si trimiti
domeniul yahoo are default 25 de MB parca marimea maxima a unui fisier, astfel ca daca cartea ta este in format.pdf si este la "rezolutie" mare se poate sa depasesca acel spatiu maxim/fisier
Poti trimite la fel de usor si prin whatsapp, descarci "Cartea" pe telefon si trimiti, sau poti prin whatsapp daca ai pe PC, desi eu folosesc prin telefon
ai multe variante, asta nu este in 2024 ceva dificil!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cat de mare e documentul.

| trophin a răspuns:

Daca e pe laptop, ia-o cu mana si trimite-o prin posta, daca ai scris 40 de pagini si e pe hardul latopului, atunci foloseste mailul si vorbeste cu un editor